Rate (3.2.0) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Count
th: จำนวน

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Immediately
th: ตอบกลับทันที

en: Results
th: ผลลัพท์

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Read only
th: อ่านอย่างเดียว

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Sum
th: ผลรวม

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Hide summary
th: ซ่อนสรุป

en: Result summary
th: ผลสรุป

en: Comment types
th: ชนิดความคิดเห็น
