Rate (3.2.0-rc2) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Options
et: Valikud

en: Points
et: Punktid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Class
et: Klass

en: Option
et: Valik

en: Template
et: Mall

en: Function
et: Funktsioon

en: Full
et: Täielik

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Entity
et: Olem

en: Results
et: Tulemused

en: Display label
et: Kuva silt

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: disable
et: keela

en: Rate
et: Määr

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Sum
et: Summa

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entities
et: Olemid

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Result summary
et: Tulemuse kokkuvõte

en: Hide description
et: Peida kirjeldus

en: Comment types
et: Kommentaaride tüübid
