Rate (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Your vote was canceled.
km: ការ​បោះ​ឆ្នោត​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​បោះ​បង់​ ។

en: disable
km: បិទ
