Rate (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Up
et: Üles

en: Desc
et: Kahanev

en: Down
et: Alla

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Entity
et: Olem

en: Your vote was canceled.
et: Sinu hääl on tühistatud.

en: disable
et: keela

en: Apply
et: Rakenda

en: Rate
et: Määr

en: Bundle
et: kogum

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
