Rate (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Never
is: Aldrei

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli

en: Average
is: Meðaltal

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Results
is: Niðurstöður

en: Percentage
is: Prósenta

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Read only
is: Ritvarið

en: disable
is: afvirkja

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Hide summary
is: Fela samantekt
