Rate (8.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Points
eu: Puntuak

en: Block
eu: Blokea

en: Voting
eu: Bozketa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Full
eu: Osoa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Immediately
eu: Berehala

en: Results
eu: Emaitzak

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Read only
eu: Irakurtzeko soilik

en: disable
eu: ezgaitu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Value type
eu: Balio mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Hide summary
eu: Laburpena ezkutatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Hide label
eu: Etiqueta ezkutatu

en: Comment types
eu: Iruzkin motak
