Rate (8.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Results
mr: निकाल

en: Read only
mr: फक्त वाचण्यासाठीच

en: Comment types
mr: प्रतिसादांचे प्रकार
