Rate (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Results
ne: परिणाम

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: « First
ne: « पहिलो
