Rate Limits (2.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Tag
cs: Štítek

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: User limit
cs: Limit uživatele

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
