Rate Limits (2.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
