Rate Limits (2.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Tag
nl: Label

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: User limit
nl: Gebruikerslimiet

en: UID only identifier
nl: Alleen UID-identificatie

en: IP limit
nl: IP-limiet

en: IP window
nl: IP-bereik

en: User window
nl: Gebruikersvenster

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
