Rate Limits (2.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Tag
ps: بچوۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: User limit
ps: غړي حد
