Rate Limits (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Tag
hu: Címke

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: User limit
hu: Felhasználói korlát

en: UID only identifier
hu: Csak UID alapján

en: IP limit
hu: IP korlát

en: IP window
hu: IP ablak

en: User window
hu: Felhasználói ablak
