Rate Limits (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma
