Rate Limits (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Tag
es: Etiqueta

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: User limit
es: Limite de usuario

en: UID only identifier
es: Solo identificador UID

en: IP limit
es: Limite IP

en: IP window
es: Ventana IP

en: User window
es: Ventana de usuario

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
