Rate Limits (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Tag
fi: Tagi

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: User window
fi: Käyttäjän ikkuna
