Rate Limits (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: User limit
id: Batasan pengguna

en: UID only identifier
id: Pengidentifikasi hanya UID

en: IP limit
id: Limit IP

en: User window
id: Jendela pengguna
