Rate Limits (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: User limit
pl: Limit dla użytkownika

en: UID only identifier
pl: Tylko na podstawie identyfikatora UID

en: IP limit
pl: Limit dla adresu IP

en: IP window
pl: Okno czasowe dla adresu IP

en: User window
pl: Okno czasowe dla użytkownika
