Rate Limits (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Tag
ro: Marcaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: User limit
ro: Limita utilizatorului

en: UID only identifier
ro: UID identificator unic

en: IP limit
ro: Limită IP

en: IP window
ro: Fereastră IP

en: User window
ro: Fereastră utilizator
