Rate Limits (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Tag
sk: Značka

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
