Rate Limits (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Tag
uk: Теґ

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: User limit
uk: Обмеження на кількість користувачів

en: User Limit
uk: Обмеження користувачів

en: UID only identifier
uk: Тільки ідентифікатор UID

en: IP limit
uk: IP-обмеження

en: IP window
uk: IP-вікно

en: User window
uk: Вікно користувача

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
