Rate Limits (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Tag
ru: Тег

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: User limit
ru: Пользовательские ограничения

en: UID only identifier
ru: Только UID идентификатор

en: IP limit
ru: IP лимит

en: IP window
ru: Окно IP

en: User window
ru: Окно пользователя
