rating App (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu
