rating App (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
