rating App (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Default value
bs: Defaultne postavke
