rating App (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: size
hu: méret

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Bar
hu: Bár

en: Example
hu: Példa

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték
