rating App (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: size
km: ទំហំ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
