rating App (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: size
mn: хэмжээ

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Created
mn: Үүссэн
