rating App (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: size
sk: veľkosť

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Example
sk: Príklad

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
