rating App (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar
