rating App (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: size
ta: அளவு

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
