rating App (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
