rating App (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
