rating App (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: size
es: tamaño

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Example
es: Ejemplo

en: Default value
es: Valor predeterminado
