rating App (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: size
hy: չափ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
