rating App (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: size
is: stærð

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Default value
is: Sjálfgildi
