rating App (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: size
sl: velikost

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
