rating App (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: size
uk: розмір

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Bar
uk: Смуга

en: Example
uk: Приклад

en: Default value
uk: Базове значення
