rating App (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: size
ca: mida

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Example
ca: Exemple

en: Default value
ca: Valor predeterminat
