rating App (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: size
da: størrelse

en: Author
da: Forfatter

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Example
da: Eksempel

en: Default value
da: Standardværdi
