rating App (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: size
et: suurus

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
