rating App (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: size
he: גודל

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Bar
he: סרגל

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
