rating App (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: size
ja: サイズ

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Example
ja: 例

en: Default value
ja: デフォルト値
