rating App (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: size
kk: өлшем

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі
