rating App (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa
