rating App (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: size
oc: talha

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Bar
oc: Barra

en: Example
oc: Exemple

en: Default value
oc: Valor per defaut
