rating App (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: size
af: grootte

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Created
af: Geskep
