rating App (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: size
eu: tamaina

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Example
eu: Adibide

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
