rating App (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt
