rating App (1.0.0-alpha4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: size
it: dimensioni

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Example
it: Esempio

en: Default value
it: Valore predefinito
